Sėkminga finansinių metų pabaiga: reikšmingiausių klaidų finansinės atskaitomybės dokumentuose apžvalga

Gerbiamieji klientai,

dėkojame už teigiamus vertinimus, kurių sulaukėme po pirmųjų mūsų seminarų. Atsižvelgdami į jūsų siūlymus dėl seminaro temų, KVIEČIAME jus į naują seminarą:

Sėkminga finansinių metų pabaiga: reikšmingiausių klaidų finansinės atskaitomybės dokumentuose apžvalga“

Artėja ne tik kalendorinių metų, bet ir finansinių metų pabaiga, kuomet visi ruošime biudžetus kitiems metams. Daugelis žino, kiek bėdos gali padaryti vienas netikslus skaičius, tačiau retas susimąsto, kiek painiavos gali sukelti ar net lemti rezultatus netikslus terminas, ne ten padėtas kablelis skaičiuose. Kasdien versdami ir redaguodami tekstus, pastebime ir dažnai sulaukiame klausimų apie valiutų rašymą, skaičių skyrybą, taisyklingų finansinių terminų vartojimą, taisyklingą kalbą, galime išskirti vyraujančias klaidas, todėl konkrečių pavyzdžių pagrindu, kartu atlikdami praktinių užduočių seminare aptarsime dažniausias finansų srities rašybos ir vertimo klaidas bei patarsime, kaip jų išvengti: aptarsime valiutų rašymą, skaitmenų skyrybą, taisyklingų finansinių terminų vartojimą, taisyklingą kalbą – tai svarbu visų grandžių darbuotojams, dirbantiems su dokumentais, kuriuose tenka susidurti su skaičiais, vertėmis bei finansiniais terminais.

Sužinosite informacijos, garantuosiančios tikslesnę, sklandesnę ir aiškesnę Jūsų kasdienių dokumentų kalbą ir leisiančios sėkmingai užbaigti finansinius metus.

Seminaras vyks lapkričio 27 d., penktadienį, vertimų biure „Ars libri“ (A. Tumėno g. 4, Vilnius).

Seminaro pradžia 14.00 val., trukmė 90 min.

Savo klausimus ir pageidavimus pranešėjoms galite iš anksto pateikti raštu el. p. info@arslibri.lt arba įrašę į formą internete: https://docs.google.com/forms/d/1hIiPXTsygkowTr9WI-E-DLSCBV17XbXWOatZeRVRkc8/viewform.

Seminaro dalyvių skaičius ribotas. Registruotis būtina iš anksto – iki lapkričio 20 d.

Dalyvavimas mūsų klientams nemokamas.

Registracija


Išparduota arba nebegalioja.